Rynek pierwotny czy wtórny – które mieszkanie będzie lepsze? Przed takim dylematem staje większość osób, które planują kupno mieszkania. I większość wybiera…mieszkania deweloperskie. Dlaczego? Czy to rzeczywiście najlepsza opcja? Przeczytaj artykuł i przekonaj się czy mieszkanie od dewelopera to dobra opcja również dla ciebie.

Nowe znaczy lepsze

Deweloperskie mieszkania są nowe – i to jest jedna z ich największych zalet. To nie tylko nowe wnętrza, z których nie musisz niczego wynosić czy usuwać, ale przede wszystkim nowe technologie, nowe materiały, lepsze rozwiązania.

Nie płać podatku

Kupując mieszkanie z rynku wtórnego musisz zapłacić podatek. Jego wysokość to kilka procent wartości mieszkania. Jest to więc niemała suma, którą możesz zaoszczędzić kupując mieszkanie deweloperskie. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na zakup jakiś elementów wyposażenia.

Urządzaj się od razu

Kupując mieszkanie deweloperskie możesz od razu przystąpić do jego urządzania, i możesz to zrobić całkiem po swojemu. Nie musisz martwić się wynoszeniem mebli, skuwaniem płytek, które ci się nie podobają, czy usuwaniem paneli, które nie są w Twoim guście. Twoje nowe mieszkanie jest jak biała, czysta karta, którą możesz „zapisać” na swój sposób.

Coraz większy wybór, coraz lepsze ceny

Mieszkań z rynku pierwotnego przybywa w szybkim tempie. Deweloperzy wykorzystują dobry czas i z rozmachem realizują kolejne inwestycje mieszkaniowe. Dobra sytuacja gospodarcza kraju spowodowała, że od pewnego czasu ceny mieszkań nie rosną, co jest bardzo korzystne z punktu widzenia kupującego.

Nowe mieszkanie – nowa jakość życia

Kupując mieszkanie deweloperskie masz poczucie, że tworzysz coś własnego, coś wyjątkowego, od samego początku. To mieszkanie od początku będzie tylko Twoim azylem, w którym będziesz mieszkał ze swoją rodziną. Mieszkanie to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim ludzie, emocje i wspomnienia. Jeśli chcesz by były jak najlepsze wybierz nowe mieszkanie. Jak je znaleźć? Najprościej korzystając z wyszukiwarki Google. Dzięki niej bez wychodzenia z domu możesz przeszukać oferty i wybrać swoje wymarzone lokum. Ważne by wpisać do wyszukiwarki odpowiednie hasło. Może nim być na przykład: deweloperskie mieszkania Lublin. Potem przejrzyj oferty i wybierze mieszkanie, które będzie najlepsze dla Ciebie.