Nowoczesne garnki to nie tylko energooszczędność oraz efektowne wzornictwo, ale również innowacyjne technologie pozwalające na jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze gotowanie. Gdy szukasz wysokiej jakości garnków, do dyspozycji są również modele niemieckiej firmy Silit – kiedy warto je kupić?

Garnki na długi czas

Przy doborze garnków warto pamiętać o tym, że powinien być to zakup na długi czas – wtedy nie trzeba będzie ponosić regularnych kosztów na ich wymianę, na przykład, gdy ich dno zacznie się rozwarstwiać, gdy odpadną uszy, gdy pojawią się pęknięcia czy nieestetyczne przebarwienia niemożliwe do usunięcia. Jeżeli już udało ci się wcześniej sparzyć na takich właśnie niedrogich garnkach, warto zainwestować w lepszą jakość, która spełni wszystkie twoje wymagania.

Opinie o garnkach Silit mówią, że są wyjątkowe, ponieważ zawierają one silargan – jest to materiał, który łączy ceramikę i ferromagnetyczną stal, jest znacznie bardziej solidny od stali, a przy tym również antybakteryjny i antyalergiczny, co powoduje, że gotowanie w nich jest bezpieczne także dla alergików. Co więcej, dobra renoma garnków Silit jest zasługą braku metali ciężkich w składzie, w tym niklu często wywołującego reakcje alergiczne. Ponadto taka konstrukcja garnków powoduje, że gotowane w nich potrawy mają jeszcze lepszy smak i aromat.

Najważniejsze zalety garnków Silit

  • wysokiej jakości materiał silargan – znacznie trwalszy od stali oraz bezpieczny w stosowaniu, ponieważ nie zawiera niklu
  • efektowne wzornictwo – garnki Silit pasują do każdej kuchni
  • specjalne pokrywki – pozwalają na komfortowe odcedzanie bez ryzyka poparzenia czy rozpryskania
  • wszechstronność – garnki Silit mogą być stosowane na wszystkich kuchenkach i mogą być myte w zmywarkach
  • różne rozmiary garnków do wyboru – można wybrać zestaw odpowiadający swoim potrzebom

Gdy wobec tego szukasz bezpiecznych garnków do zdrowego gotowania, także wtedy, gdy w twoim domu mieszka alergik, w takim przypadku garnki Silit to kapitalna propozycja. Chociaż nie są one tanie, to jednak to zakup na długie lata – ze względu na solidną konstrukcję oraz ponadczasowe wzornictwo będą wspaniałym dodatkiem do każdej kuchni. Dostępne w internecie opinie o garnkach Silit wskazują, że rzeczywiście są one warte zakupu.

Zajrzyj do sklepów internetowych

Garnki Silit można zakupić przede wszystkim w sklepach internetowych – są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, wobec tego można dopasować je indywidualnie do aranżacji kuchni. Cena kompletu składającego się z 4 sztuk garnków w różnych pojemnościach to wydatek około 2300-2500 złotych, niemniej jednak można też często upolować je w bardziej atrakcyjnych cenach na promocjach i wyprzedażach.