Jeśli posiadamy małe dziecko i wybieramy się w podróż do rodziny, znajomych lub na wakacje, należy zastanowić się, jak bezpiecznie przewieźć je do wybranego miejsca. Malutki szkrab sam nie poradzi sobie z zapinaniem pasów oraz nie jest na tyle wysoki, aby czuć się komfortowo na miejscu dla pasażera. Posadzenie go na kolanach jest ryzykowne, a także bardzo nieodpowiedzialne. Rodzice muszą mieć na uwadze, w jaki sposób powinno się dbać o zdrowie malca w samochodzie. Jedynym rozważnym rozwiązaniem problemu dotyczącego przewozu dziecka jest kupno fotelika do auta. Zapobiegnie on możliwym urazom lub zadrapaniom, które mogą wywołać pasy bezpieczeństwa. Zamontowanie przedmiotu w samochodzie jest banalnie proste, jednak należy pamiętać by ustawić go tyłem do kierunku jazdy, ponieważ zapewni to maksymalną ochronę dziecka.

Jaki fotelik dziecięcy do samochodu wybrać?

Na rynku, w sklepach lokalnych oraz internetowych znajduje się cała masa ofert dotyczących możliwości zakupu fotelika. Odnalezienie tego odpowiedniego może być bardzo trudne, gdyż każdy producent gwarantuje, że jego towar jest najlepszy i to on powinien być przez wybrany przez wszystkich troskliwych rodziców. Fotelik, który jest bardzo dobrym wyborem to Cybex Sirona. Charakteryzuje się on najlepszą jakością wykonania oraz spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Absorbuje uderzenie i zmniejsza obrażenia dziecka podczas kolizji. To, co wyróżnia przedmiot spośród konkurencji, to możliwość obrotu o 360 stopni, za pomocą jednej ręki. Wygodne oraz obrotowe siedlisko umożliwia łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka bez narażanie kręgosłupa na nadmierny wysiłek. Zastosowane jest w nim także 5-stopniowe pochylenie fotelika, dające maksymalny komfort podczas jazdy. Przedmiot ochrania dziecko niczym kokon, a to wszystko, dzięki użytemu bardzo odpornemu i świetnemu materiałowi.

Wygoda

CCybex Sironaybex Sirona posiada 12-stopniową regulację zagłówka, zależnie od tego, jak wysokie jest dziecko. Fotelik umożliwia przewóz dzieci tyłem do około 4 roku życia, natomiast przodem od 16 miesiąca życia. Ciężar, jaki może utrzymać fotelik to 15 kg. Wiele możliwości na regulacje gwarantuje odpowiednie dostosowanie fotelika niezależnie od wieku dziecka. Do zabezpieczenia malca w siedlisku użyte zostały w magnetyczne pasy, które nie przeszkadzają przy wkładaniu i wyjmowaniu szkraba, zostają one szczepione magnesami. Tkanina zastosowana w środku miejsca przeznaczonego do siedzenia jest wyjątkowo miła w dotyku, wygodna i miękka. Fotelik Cybex Sirona odnajdzie się w każdym pojeździe niezależnie od wielkości oraz ilości miejsc.