Nowoczesne kabiny prysznicowe często znacznie odbiegają wyglądem od tradycyjnych modeli. Współcześni producenci chętnie wykorzystują innowacyjne technologie aby zagwarantować maksymalny komfort oraz wyjątkowe wrażenia estetyczne. W taki sposób powstały kabiny Walk- In, czyli inaczej kabiny otwarte, łączące w sobie funkcjonalność i nowoczesny styl.

Kabina dostosowana do Twojej łazienki

kabiny prysznicowe walk in

W odróżnieniu od tradycyjnej kabiny, Walk In można dopasować do niemalże każdej łazienki. Kiedy kupujemy gotową kabinę prysznicową, mamy ograniczony wybór rozmiarów. W przypadku kabiny Walk In, mamy możliwość samodzielnej decyzji, jaki wymiar będzie optymalnym rozwiązaniem. Dzięki temu, możemy zamówić kabinę idealnie dopasowaną do naszej łazienki, co szczególnie przydaje się w przypadku, gdy mamy do czynienia z niewielką lub bardzo wąską łazienką. Kabina prysznicowa Walk In umożliwia mnóstwo różnorodnych konfiguracji, które pozwalają nadać wnętrzu oryginalny, niepowtarzalny wygląd.

Łazienka w nowoczesnym stylu

Kabina prysznicowa bez brodzika? Jeszcze kilka lat temu, to rozwiązanie było mało znane i dostępne tylko dla wąskiego grona osób. Obecnie kabiny składające się wyłącznie z tafli szkła i ukrytego w podłodze systemu odprowadzającego wodę, stają się coraz bardziej powszechne. Nic dziwnego, ponieważ robią niesamowite wrażenie estetyczne. Dzięki lekkiej i prostej budowie, świetnie prezentują się w łazience urządzonej w minimalistycznym stylu. Kabina prysznicowa Walk In jest najlepszą propozycją dla miłośników innowacyjnych technologii oraz ekskluzywnych wystrojów. Nadaje wnętrzu elegancji oraz lekkości.

Estetycznie i funkcjonalnie

Oprócz niebanalnego, przyciągającego uwagę wyglądu, kabiny Walk In mają cały szereg zalet. Przede wszystkim, są wygodne w zastosowaniu- wejście do kabiny nie sprawia problemu nawet dziecku! Dobrze zdają one egzamin także w przypadku osób niepełnosprawnych, o ograniczonych możliwościach ruchowych. Kabiny prysznicowe Walk In nadają się praktycznie do każdej łazienki, nawet tej, która wydaje się być mało ustawna. Mogą znajdować się w narożniku lub wnęce, wykorzystując trudną do zagospodarowania przestrzeń. Kabina pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience, a brak brodzika sprawia, że wydaje się bardziej przestronna, niż w rzeczywistości. Nie można zapomnieć o jeszcze jednym istotnym szczególe - kabinę typu Walk In znacznie łatwiej jest utrzymać w czystości, niż tradycyjne kabiny z brodzikiem, w którego krawędziach błyskawicznie gromadzi się brud. Dzięki prostej konstrukcji i braku brodzika, czyszczenie otwartej kabiny jest zdecydowanie szybsze i łatwiejsze.