Czy znudziła Ci się biel gładkich ścian? Szukasz sposobu na dodanie im charakteru i ukazanie nimi swej kreatywnej natury? Efektowna tapeta ścienna Graham&Brown lub oryginalna faktura pod wyrazistszą farbą dodadzą wyjątkowości każdemu wnętrzu, a idealnymi dodatkami będą plakaty w ulubione motywy.

Oryginalna faktura

Zapomnij o grzecznie gładkich ścianach i odważ się wprowadzić trochę fantazji do wystroju swojego domu. Fakturowane ściany są prostym, choć niewątpliwie czasochłonnym, sposobem na podkreślenie wyjątkowości każdego wnętrza. Odpowiednio wykonane staną się ozdobą samą w sobie, przez co najlepiej będą się prezentować w towarzystwie bardzo delikatnych dekoracji. Nierówną fakturę uzyskamy za pomocą tynku strukturalnego i puszczając wodze własnej wyobraźni. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na równomierne pokrycie ścian nieregularnymi rysami, dekoracyjnymi „maziajami”, czy może konkretniejszymi wzorami. Żywe kolory farb wspaniale podkreślą tak wykonane faktury.

Tapety ścienne

Tapeta ścienna Graham&BrownTapety wracają do łask i coraz częściej są wybierane jako atrakcyjny sposób zdobienia ścian. Specjalizujące się w nich marki dokładają wszystkich starań, aby zachwycać coraz to nowymi pomysłami wzorów i połączeń kolorystycznych, zachowując przy tym najwyższy poziom wykonania. Nieważne jakie akurat pomieszczenie stylizujemy - tapeta ścienna Graham&Brown będzie najlepszym wyborem zarówno w salonie i sypialni, jak i w kuchni. Zaraz, tapeta w kuchni? Właśnie tak! Właściwie dobrana tapeta ścienna Graham&Brown nie tylko przetrwa każde zabrudzenie w trakcie gotowania, ale również po przetarciu pozostanie nieskazitelnie czysta. W tym wypadku sprawdzą się tapety wykonane z włókna szklanego i winylu, którym niestraszne będą wilgoć, zadrapania i resztki jedzenia. Ta brytyjska marka oferuje ogromny wybór wzorów i kolorów, aby każdy mógł znaleźć idealne dla swojego domu.

Plakaty

Te ozdoby ścian przestały już być domeną pokojów nastolatek zakochanych w sławnych aktorach, czy młodocianych członkach boysbandów. Obecnie plakaty stały się kolejną formą sztuki, nowoczesnym sposobem wyrażania siebie poprzez wieszanie ich we wnętrzach domów. Nadal dużą popularnością cieszą się plakaty filmowe, szczególnie te wykonane w stylu art deco. Jednak w ofercie sklepów znajdziemy także plakaty wykonane w najróżniejszych kierunkach artystycznych, a także przedstawiające mniej lub bardziej zabawne cytaty. Warto się pokusić o połączenie ich z subtelniejszymi tapetami ściennymi Graham&Brown.