Popularność stołów lakierowanych rozkładanych rośnie z roku na rok. Przemawia za tym wiele korzyści, które sprawiają, że klienci chętnie nabywają je jako uzupełnienie domowej przestrzeni. I trudno się temu dziwić. Wnętrze z ich udziałem wygląda jak z katalogu... Dlaczego jeszcze warto rozważyć ich obecność we własnym domu? Zalet jest znacznie więcej...

Atuty przemawiające na korzyść

Stół lakierowany rozkładanyStoły lakierowane rozkładane to meble skrywające w sobie walorów. Przede wszystkim dają efekt lustra, dzięki czemu każde, nawet niewielkie metrażowo pomieszczenie wygląda na większe, bardziej przestronne i jasne. W rezultacie, niewielkim kosztem i wysiłkiem możemy wprowadzić do swojego mieszkania efekt głębi – bez konieczności przeprowadzania gruntownych, niejednokrotnie kosztownych remontów. Uzupełnieniem wszystkich tych zalet jest swobodna możliwość doboru koloru, która w jak najlepszym zakresie będzie współgrała z naszymi osobistymi oczekiwaniami oraz wystrojem pomieszczenia. Wielu producentów proponuje swoim klientom szeroki wachlarz barw i odcieni, co z pewnością w znacznym zakresie ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji.

Stoły lakierowane rozkładane – funkcjonalność na najwyższym poziomie

O ile kwestie wizualne mogą być obiektem dyskusji, o tyle walory przemawiające za użytecznością pozostają odporne na jakiekolwiek wątpliwości. Praktyczność to druga twarz stołów lakierowanych rozkładanych, która w szczególności zyskuje siłę działania w małych pomieszczeniach. Na co dzień mieszczą domowników, podczas gdy od święta stanowią zaproszenie do wspólnego biesiadowania dla gości. Z okrągłych zmieniają się w owalne, z kwadratowych w prostokątne. Jak kameleony dopasowują się do sytuacji, zachowując atrakcyjny wygląd i funkcjonalny charakter. Zastosowane sposoby rozsuwania wykazują się niezawodnością i cichych działaniem. Co ważne – blaty nie rozsuwają się, zaś wszelkie łączenia nie pozostają odczuwalne pod obrusem, jest to niebywała zaleta, albowiem jest to kolejna cecha, która czyni ten rodzaj stołu nie tylko estetycznym, ale i funkcjonalnym. A są to cechy, które lwia część z nas sobie bardzo ceni.