Aktualnie hitem pośród zabaw dla małych dziewczynek jest ta w szkołę, do której chodzenie jest czymś nowym i utożsamianym z prawdziwą przygodą. Każda z nich chce być panią nauczycielką, a tablica na ścianę we własnym pokoju dla kilkulatek stanowi spełnienie wielu marzeń. Edukowanie zabawek, koleżanek czy też młodszego rodzeństwa to nie tylko możliwość pochwalenia się swoją wiedzą ale również motywacją do dalszej, pilnej nauki. Warto więc ziścić takie pragnienie nawet zanim zostanie ono w pełni uświadomione. Małe dzieci, które w toku rozwoju swojej kreatywności uwielbiają rysować po wszelkich otaczających je powierzchniach pionowych. Jeśli w domu jest tablica na ścianę umożliwia to zachowanie względnej czystości. Uczy też dzieci sztuki kompromisów, godzi bowiem ich talenty plastyczne z możliwością szybkiego ścierania arcydzieł. Najlepsze akcesoria do tego typu działalności znajdziemy na stronie https://www.deco-strefa.com.pl/p1478,tablica-kredowa-na-wymiar.html . Odwiedzenie jej gwarantuje satysfakcje i bardzo atrakcyjne ceny.

Radość nie tylko dzieciom

tablica na ścianę

Tablica na ścianę to nie tylko element wystroju pokoju dziecięcego. Ścieralna powierzchnia świetnie sprawdza się w kuchni lub na drzwiach wyjściowych. Może wówczas służyć do przypominania o różnych ważnych sprawach, które czasem uciekają z głowy. Przyklejone nad łóżkiem potrafią motywować do wstawania. Umieszczone nad biurkiem zastępują setki karteczek z pojedynczymi myślami i pomagają uporządkować obowiązki. W kuchni pozwalają na ekologiczne zapisanie listy zakupów lub przepisu na pyszny obiad. Mogą również pełnić po prostu funkcje dekoracyjne. Niektóre fikuśne, wyglądające jak dymek z komiksu doskonale nadają się do zapisywania ważnych maksym lub zabawnych anegdotek wypowiedzianych choćby przez przypadek. Oprócz radości, tablice na ścianę czasem dostarczają też ważnych informacji. Pomagają ustalić harmonogram porządków, listy zadań czy stanowić ściągawkę w nauce na przykład nowych pojęć lub zwrotów zaczerpniętych z języka obcego. Samo pisanie i ścieranie może dostarczyć dużo frajdy nie tylko małym dzieciom.

Fast nawet w domu

Współczesne tempo życia wymaga nowatorskich rozwiązań dostosowanych do swojej rosnącej szybkości. Pogoń za modą przekłada się na aranżacje wnętrz. Te najbardziej dizajnerskie powinny być wyposażone w tablice na ścianę niekoniecznie ze swych licznych względów praktycznych lecz choćby dla zwykłego uatrakcyjnienia swojej przestrzeni życiowej. Pasują bowiem w każdym pomieszczeniu i pobudzają wyobraźnie.