Jeśli szukamy gustownych dodatków do ogrodu, na taras lub balkon, które stworzą wieczorami niepowtarzalny klimat, warto zainwestować w aromatyczne świece. Aby jeszcze ładniej się prezentowały, umieśćmy je w lampionach, świecznikach lub latarenkach i ustawmy w różnych od siebie odległościach. Magiczna atmosfera w naszym otoczeniu będzie zagwarantowana!

Niepowtarzalny i subtelny element wystroju

Latarenki kojarzą nam się ze stylem rustykalnym oraz prowansalskim. Kiedyś były nieodłącznym elementem wyposażenia każdego tradycyjnego domu.Obecnie spełniają jedynie funkcję dekoracyjną - szczególnie ciepłymi, letnimi wieczorami, kiedy chcemy stworzyć wokół siebie wyjątkowy nastrój. W różnych sklepach z wyposażeniem domu, a także w internetowych sklepach z dekoracjami dostaniemy latarenki o rozmaitych wymiarach oraz kolorach (np. tutaj: . Najczęściej proponowane są takie, które wykonane z metalu, ze szklanymi szybkami - są one również najbardziej praktyczne. W niektórych miejscach możemy również znaleźć również tradycyjne latarenki, które wykonane są z wysokiej jakości drewna.

Gdy upatrzymy już swój wymarzony przedmiot, warto zaopatrzyć się w świeczki zapachowe, którymi będziemy go uzupełniać. Jeśli nie jesteśmy przekonani do świeczek, bądź drażni nas ich zapach, zainwestujmy w okrągłe światełka lub lampki na baterię. Takie dekoracje świetnie przydadzą się, jeśli często organizujemy różnego rodzaju przyjęcia, pikniki oraz grille na świeżym powietrzu i chcielibyśmy pozytywnie zaskoczyć przybywających do nas gości.